چگونه می توان در خانه نشسته درآمد انلاین کسب کرد

چندین روش برای کسب درآمد از یک وبلاگ وجود دارد. برای کسب درآمد از وبلاگ خود ، مدل های مختلف درآمد آنلاین و استراتژی های محبوب را کشف کنید.

اگر وبلاگ یا سایتی دارید – یا فکر می کنید یکی را شروع کنید – هیچ وقت دیر نمی شود که بتوانید از آن پول کسب کنید. چندین روش برای کسب درآمد از یک وبلاگ وجود دارد. این مقاله مدل های مختلف درآمد آنلاین و استراتژی های رایج برای کسب درآمد از محتوای دیجیتال را در بر می گیرد.

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. کسب درآمد چیست؟ به عبارت ساده ، کسب درآمد یعنی درآمدزایی از سایت شما. وقتی از محتوای آنلاین در وبلاگ خود درآمد کسب می کنید ، این کسب درآمد است.

برای شروع کسب درآمد از وبلاگ خود ، چندین مدل کسب و کار آنلاین وجود دارد

  • تبلیغات
  • بازاریابی وابسته
  • بفروش رساندن اجناس فیزیکی یا دیجیتال
  • اشتراک ها
  • مربیگری

چگونه می توانید این کارها را برای شما و وبلاگ خود انجام دهید؟ بیایید نگاهی دقیق تر به هر مدل کسب درآمد بیندازیم.

کسب درآمد تبلیغات: برای کسب درآمد در وبلاگ خود تبلیغات ارائه دهید

به عنوان ناشر یک وبلاگ ، تبلیغات می توانند یک جریان درآمد سالم برای محتوای آنلاین شما فراهم کنند. تبلیغ کنندگان مایل هستند تا برای در معرض دید مخاطبان شما هزینه بپردازند. به همان روشی که یک روزنامه با تیراژ گسترده می تواند تبلیغ کننده بیشتری را شارژ کند ، هرچه سایت و محتوای شما محبوب تر شود ، می توانید درآمد بیشتری کسب کنید.

شما می توانید فضای تبلیغاتی را در سایت خود مستقیماً به مشاغلی ارائه دهید که می خواهند در کنار محتوای شما ظاهر شوند. این یک معامله مستقیم است. همچنین می توانید از یک شبکه تبلیغاتی – مانند Google AdSense – برای فروش فضای تبلیغ خود از طرف خود استفاده کنید.

نحوه کار AdSense با ارائه آگهی های مرتبط با محتوای موجود در صفحه خاصی از وبلاگ شما است. به عنوان مثال ، اگر وبلاگ شما در مورد سفرهای ماجراجویی است و شما فقط پستی را درباره سفر به Rekyavik بارگذاری کرده اید ، ممکن است AdSense آگهی مربوط به بیمه مسافرتی ، ایسلند یا لباس گرم را نشان دهد. به عنوان صاحب سایتی که آگهی در آن ظاهر می شود ، وقتی کاربر مشاهده می کند یا با یک تبلیغ در تعامل است ، AdSense به شما پرداخت می کند.

بازاریابی وابسته: از طریق توصیه های محصول درآمد کسب کنید

بازاریابی وابسته زمانی است که پیوندی در محتوای خود به یک محصول یا خدمات برای فروش در سایت دیگری وارد کنید. در اینجا نحوه کار آن آورده شده است: وقتی شخصی پیوند را در سایت شما کلیک می کند ، به سایت شرکت های وابسته می رود و به خرید کالایی که شما تأیید کرده اید ادامه می دهد ، شما کمیسیون فروش را بدست می آورید.

برای وبلاگ هایی با مخاطب مشغول افرادی که به توصیه های محصول علاقه مند هستند ، این می تواند یک الگوی سودمند درآمد باشد. مقالات آموزنده ، چگونگی و سبک زندگی فرصتهای زیادی را برای تبلیغ محصولات وابسته فراهم می کند.

دوباره با استفاده از مثال یک وبلاگ مسافرتی ماجراجویی ، بگویید که داستانی در مورد تورهای شنا وحشی ارسال کرده اید. شما می توانید از بازاریابی وابسته استفاده کنید تا از وسایل لازم – مانند لباس شنا ، حوله و عینک – که برای سفر خود بسته اید ، استفاده کنید. هنگامی که یک خواننده وبلاگ بر روی پیوند لباس شناسی که شما توصیه کرده اید کلیک کرده و سپس آن را خریداری می کند ، از وبلاگ خود درآمد کسب می کنید.

برای اطمینان از اطمینان مخاطبان خود ، هدف از شفافیت در روابط وابسته خود را داشته باشید. در بسیاری از کشورها نیز افشای روابط وابسته شما یک الزام قانونی است ، بنابراین حتما قبل از مشارکت در بازاریابی وابسته با مشاور حقوقی مشورت کنید. همچنین به یاد داشته باشید که اعتبار وبلاگ شما به محصول یا خدمتی که تبلیغ می کنید مربوط می شود ، بنابراین هنگام انتخاب شرکای وابسته خود ، روی کیفیت متمرکز شوید

کالاهای فیزیکی یا دیجیتال ارائه محصولات: برای کسب درآمد از وبلاگ خود چیزهایی را بفروشید

به عنوان راهی برای کسب درآمد از وبلاگ های خود ، بسیاری از وبلاگ نویسان حضور در سکوی تجارت الکترونیک را ایجاد می کنند ، یک فروشگاه آنلاین ایجاد می کنند و فروش محصولات را آغاز می کنند. محصولات شما می توانند فیزیکی یا دیجیتال باشند. در مثال وبلاگ سفر ماجراجویی ، ممکن است تی شرت هایی را چاپ کنید که آرم یا کتابهای راهنمای دیجیتالی خود را برای مقصد های عجیب و غریب نمایش می دهد.

خواه محصولات شما فیزیکی یا مجازی باشند ، باید یک سیستم برای پذیرش پرداخت راه‌اندازی کنید. فروش کالاهای فیزیکی شما را ملزم می کند که در مورد ذخیره سهام خود ، سازماندهی حمل و نقل و رسیدگی به مالیات و عوارض فکر کنید. کالاهای دیجیتال از نظر لجستیک از نظر پیچیدگی کمتری دارند زیرا می توان آنها را بصورت الکترونیکی تحویل داد.

مربیگری: از طریق آموزش وبلاگ خود را کسب درآمد کنید

اگر وبلاگ شما خود را به خدمات آموزش می دهد ، می توانید با راه اندازی و شارژ دوره های آنلاین یا بسته های مربیگری درآمد کسب کنید.

هنگامی که شما مطالب آموزشی خود راهنمایی مانند فیلم ها یا کتابهای الکترونیکی قابل بارگیری را ایجاد می کنید ، به اعضای مخاطبان خود اجازه می دهید که با سرعت خاص خود ادامه دهند. با پیشرفت افراد در دوره شما ، می توانید علاقه خود را درباره موضوعات دیگر ارزیابی کنید تا بتوانند آن را پوشش دهند.

تهیه یک برنامه درسی آنلاین می تواند به زمان و منابع قابل توجهی نیاز داشته باشد ، بنابراین برای عملی کردن آن به یک مخاطب درگیر نیاز دارید.

گزینه دیگر برای افزایش درآمد شما ارائه مربیگری فیلم زنده است و برای زمان خود پرداخت می شود.

خواه پیشنهاد شما در طول یک دوره آنلاین یا مربیگری در صورت تقاضا باشد ، می توانید فرصت هایی را برای ارتباط با دانشجویان خود از طریق ایمیل یا در درون وبلاگ خود نیز درج کنید.

به یاد داشته باشید ، وقتی می خواهید از وبلاگ خود درآمد کسب کنید گزینه های زیادی دارید. شما می توانید بر یک استراتژی کسب درآمد از بلاگ تسلط داشته باشید ، یا می توانید با هر تعداد جریان درآمدی مخلوط و مطابقت دهید تا بفهمید چه چیزی برای تجارت شما بهتر است اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب درآمد آنلاین هستید ، به وبلاگ ما مراجعه کنید

https://blog.google/products/adsense

One Comment

  1. Sayed Fayeq

    .

    Reply

Leave your thoughts

ABOUT US

Join the Afghan Job Center
Apply to jobs faster, even from your mobile phone
Post a resume to be found by registered employers
Create a Job Alert and more for free

ABOUT US

Join the Afghan Job Center
Apply to jobs faster, even from your mobile phone
Post a resume to be found by registered employers
Create a Job Alert and more for free

Contact Us

.

Visitor Counter

0633087
Visit Today : 95
Visit Yesterday : 194
This Month : 1878
This Year : 181825
Total Visit : 633087
Total Hits : 1741119
Who's Online : 4